Arrow left Arrow right Telefon Telefon komórkowy Punkt na mapie E-mail Facebook Clock Web

Serwis

Produkowane obecnie ekspresy do kawy i ich akcesoria charakteryzują się coraz doskonalszą konstrukcją i coraz wyższym poziomem niezawodności. Pomimo tego, z różnych przyczyn może się czasem zdarzyć jakaś awaria. W takich sytuacjach oczywiście nie pozostawiamy Państwa samych. Nasze usługi serwisowe są do Państwa dyspozycji, zarówno w okresie gwarancji, jak i w kolejnych latach.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą oraz serwisem marki NIVONA. Jesteśmy także autoryzowanym sprzedawcą marki JURA i MELITTA. Zajmujemy się również naprawą pogwarancyjną ekspresów marek Nivona, Melitta, Saeco, Jura, DeLonghi, Krups, Siemens, Bosch, Gaggenau, Miele, WMF, Franke oraz wiele innych marek. Nasz zespół systematycznie przechodzi niezbędne szkolenia i posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje do napraw i konserwacji takiego sprzętu. Zatrudnieni, wykwalifikowani technicy, poradzą sobie z każdą usterką lub problemem jaki napotkają w danym ekspresie. Pomoc naszego serwisu zapewnia niezawodną pracę urządzeń oraz minimalizuje czas przestoju po wystąpieniu awarii.

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, od bieżących napraw i konserwacji ekspresów po umowy przedłużające gwarancję urządzenia.

Bieżące naprawy i konserwacja.

W przypadku wystąpienia awarii ekspresu nasz serwis zapewnia kompleksową naprawę. Dla Klientów, którzy zakupili u nas ekspres do kawy zapewniamy ekspres zastępczy na czas naprawy. Czas realizacji naprawy na terenie Opola to maksymalnie 48 godzin. Dla napraw poza Opolem ustalany jest indywidualnie.

Umowy wydłużające okres gwarancji.

Wraz z zakupem urządzenia może być sporządzona umowa, w ramach której wydłużany zostanie okres gwarancji. W ramach takich umów nasz serwis wykonuje przeglądy okresowe, w zamian za określoną w umowie stawkę. W takich przypadkach wszelkie awarie, wynikające z wadliwej pracy urządzenia likwidujemy bezpłatnie w okresie obowiązywania umowy.

Ta strona używa plików cookies