Jura nowa linia WE

14 lipca, 2016 10:31

Nowa linia WE to doskonała przyjemność picia kawy w miejscu pracy!

Kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Biorąc to wszystko pod uwagę, JURA stworzyła urządzenia „plug-and-enjoy”, idealnie nadające się do czerpania przyjemności z picia kawy w miejscu pracy. Dzięki dużej wydajności urządzenia linii WE szczególnie sprawdzą się w biurach, warsztatach, lokalach handlowych i usługowych, kancelariach, gabinetach lekarskich lub obiektach komercyjnych. Kompaktowe, wydajne, o pięknej formie i intuicyjnej obsłudze, są wszędzie doskonałym rozwiązaniem. Miłośników kawy zachwyca szeroką gamą specjałów kawowych, a osoby odpowiedzialne za finanse w firmie – doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Linia WE to połączenie szwajcarskiej precyzji, niebanalnego designu i najnowszych technologii. Światowa nowość, Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji oferując krótkie specjały kawowe, takie jak espresso i ristretto w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

Model to wirtuoz sztuki parzenia Kawowych klasyków – od ristretto przez espresso do cafe creme. Dla miłośników kawowych specjałów idealnym modelem będzie WE8, który za naciśnięciem jednego przycisku przygotuje dodatkowo flat white, cappuccino i latte macchiato – oferując w sumie 12 różnych produktów.

Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa obu modeli jest dziecinnie prosta.

JURA WE8 JURA WE6

Zapraszamy do salonu

Pomożemy wybrać odpowiedni ekspres do twoich potrzeb

Logo 2

Opole, ul. Szarych Szeregów 23

e-mail: biuro@badrex.pl

77 40 30 200

504 797 559

511 749 683